Zveme vás do filmotéky AČFK online

29. 11. 2021

Představujeme naši novou online filmotéku, která nabízí ke zhlédnutí v pohodlí domova vítězné filmy diváckých hlasování LFŠ uvádí, na Oscara nominovaný Corpus Christi a mnohé další výjimečné artové snímky. AČFK online zprostředkovává filmy čistě z distribuce Asociace českých filmových klubů.

„A dream came true… Je zázrak, že se nám v této apokalyptické době splnil jeden ze snů a byli jsme schopni vytvořit a realizovat naši vlastní VOD platformu. Pro nás jde o krásné vzpomínkové album (jak jsme lítali s hlavou Franka po Karlových Varech, jak jsme natáčeli s Chantal Poullain pozvánku na Monsieur Chocolat, jak jsme přivezli babety na premiéru 25 km/h, …). Pro vás se jedná o možnost vidět všechny naše filmy kdykoliv a kdekoliv (v rámci ČR),“ říká Jan Jílek, programový ředitel AČFK.

Naše nové filmy zde najdete dříve než jinde. Do 15. prosince tak můžete exkluzivně zhlédnout dokumenty Malířka a zloděj (výherce diváckého hlasování LFŠ uvádí 2020) anebo Manželství, které letos na Filmovce představili protagonisté Zdenka a Tabiš.

Kromě novinek můžete filmy na AČFK online zhlédnout za 39 Kč.

Foto: Káťa Opuntia, LFŠ