Antropocén: Epocha člověka

V KINECH

od 14/11/2019

Dokumentární meditace o masivní lidské činnosti ovlivňující a ohrožující planetu Zemi. Dokumentární meditace o masivní lidské činnosti ovlivňující a ohrožující planetu Zemi.

Dosáhli jsme bezprecedentního okamžiku v historii naší planety. Lidé v současnosti ovlivňují Zemi a geologické procesy více než všechny přírodní síly dohromady. Antropocén: Epocha člověka je dokumentárním snímkem, který čtyři roky natáčel oceňovaný tým ve složení Jennifer Baichwalová, Nicholas de Pencier a Edward Burtynsky. Jedná se o dokument, který kombinuje umění a vědu a přináší empirický, neučebnicový náhled na klíčový moment v historii geologie. Dechberoucí snímky přináší provokativní a nezapomenutelný zážitek a názorně ukazují dopad lidstva na naši planetu. Dosáhli jsme bezprecedentního okamžiku v historii naší planety. Lidé v současnosti ovlivňují Zemi a geologické procesy více než všechny přírodní síly dohromady. Antropocén: Epocha člověka je dokumentárním snímkem, který čtyři roky natáčel oceňovaný tým ve složení Jennifer Baichwalová, Nicholas de Pencier a Edward Burtynsky. Jedná se o dokument, který kombinuje umění a vědu a přináší empirický, neučebnicový náhled na klíčový moment v historii geologie. Dechberoucí snímky přináší provokativní a nezapomenutelný zážitek a názorně ukazují dopad lidstva na naši planetu.

Číst dál

Původní název:

Anthropocene: The Human Epoch

Země, rok a délka:

Kanada 2018 / 87 minut

Režie:

Jennifer Baichwalová, Nicholas de Pencier, Edward Burtynsky

Scénář:

Jennifer Baichwalová

Kamera:

Nicholas de Pencier

Hudba:

Rose Boltonová, Norah Lorwayová

V kinech:

14/11/2019–08/09/2024

Žánr:

Dokument

Formát:

Dcp, Mp4

Poměr stran:

Jazyková verze:

Anglicky, Italsky, Kantonsky, Mandarínsky, Německy, Rusky

Titulky / dabing:

České titulky

Objednávky do kin:

DISFILM

Kontaktní osoba:

Michal Hlaváč
program@acfk.cz
+420720590984

Odkazy:

ČSFD

IMDB

Technické údaje Technické údaje

Dokument / Anthropocene: The Human Epoch / Kanada 2018 / 87 minut
Režie: Jennifer Baichwalová, Nicholas de Pencier, Edward Burtynsky / Scénář: Jennifer Baichwalová / Kamera: Nicholas de Pencier / Hudba: Rose Boltonová, Norah Lorwayová / Hrají:
V kinech: 14/11/2019–08/09/2024 / Dcp, Mp4 / / Anglicky, Italsky, Kantonsky, Mandarínsky, Německy, Rusky / České titulky / Doporučená přístupnost: Přístupný

Objednávky do kin:

Kontaktní osoba:

Michal Hlaváč
program@acfk.cz
+420720590984

Ke stažení Ke stažení

Antropocén: Epocha člověka v kinech

Antropocén: Epocha člověka
v kinech