Titina, psí polárnice

MEDIA

V KINECH

OD 30/03/2023

Vydejte se na nezapomenutelné polární dobrodružství!

Příběh jednoho z největších lidských dobrodružství – dobytí severního pólu v roce 1926 – viděný očima nedobrovolného polárníka, malého teriéra Titiny. Roztomilý čtyřnohý tulák, na kterého narazil na římské ulici, okouzlil italského konstruktéra a vzduchoplavce Umberta Nobileho natolik, že si ho vzal domů.  A protože to byla slečna, dal jí jméno Titina.

 

Titinu ovšem nečekal jen teplý pelíšek a pravidelné misky s jídlem. Jejího nového pána totiž oslovil slavný norský objevitel Roald Amundsen a objednal si u něj vzducholoď, na níž hodlal dobýt severní pól. U toho Titina samozřejmě nemohla chybět a právě jejíma očima sledujeme cestu italské posádky a norských polárníků za posledním neobjeveným místem na Zemi. Výprava je to vzrušující, plná dobrodružství a nebezpečí, ale dobytím pólu v roce 1926 ještě zdaleka nekončí. Protože toto je skutečný příběh, který pokračuje dál…

 

VYJÁDŘENÍ DISTRIBUTORA

Od té doby, co v našem týmu začaly přibývat děti, začali jsme být vnímavější i k dětským filmům a hned první pokus, holandský animovaný film o čuníkovi v ohrožení Kvík, si našel cestu k velkému množství dětských diváků. A ještě než jsme stihli tenhle distribuční pokus vyhodnotit, přistál nám v nabídce další dětský animovaný film: Titina, psí polárnice. Zpočátku jsme váhali, nechtěli jsme se opakovat, ale snímek Kajsy Næssové nás okouzlil do té míry, že jsme se ho rozhodli uvést. A to nejen pro jeho zřejmý edukativní rozměr, ale především pro půvab zcela originálního pohledu na skutečné události, který nabízí i velmi zajímavé interpretace. AČFK se nestává distributorem dětských filmů, zůstává jen distributorem dobrých filmů.

 

Iva Hejlíčková

Programová ředitelka AČFK

 

SKUTEČNÝ PŘÍBĚH

Dne 12. května 1926 norský polární výzkumník Roald Amundsen, italský konstruktér vzducholodí Umberto Nobile, Nobileho pes Titina a posádka vzducholodi “Norsko” jako první přeletěli severní pól.

Mnoho průzkumníků včetně Amundsena samotného se po celá desetiletí snažilo dosáhnout tohoto posledního bílého místa na mapě. V té době nikdo nevěděl, co na pólu najdou, zejména v oblasti mezi pólem a Aljaškou, a Amundsen doufal, že to bude neprobádaná pevnina.

Norskou expedici sponzoroval americký milionář Lincoln Ellsworth a Norská nadace pro leteckou dopravu (Norsk Luftseiladsforening). Itálie vedená fašistickým diktátorem Benitem Mussolinim souhlasila, že prodá vzducholoď za 75 000 dolarů a po expedici ji zakoupí zpátky za 46 000 dolarů, čímž se stala nepřímým sponzorem výpravy. Vzducholoď navrhl Umberto Nobile podle Amundsenových plánů, upravil ji ovšem pro let v arktických podmínkách.

Oficiální název expedice zněl „Amundsen-Ellsworth-Nobile Transpolar Flight“, ale v lidovém tisku se jí říkalo „Z Říma do Nome” (pozn. Nome je město na západě Aljašky). Pozornost tisku byla obrovská a z Titiny se stala hvězda. Během expedice byl v New York Times dokonce publikován její deník.

Vzducholoď odstartovala 11. května z norských Špicberků a následujícího dne dosáhla severního pólu. Bylo nemožné, aby vzducholoď přistála bez pomoci tuctů lidí a infrastruktury na zemi, takže výprava přeletěla přes geografickou značku a vyhodila z okna vlajky, aby svůj úspěch označila. Ukázalo se, že na pólu není nic, jen putující ledové kry, a že pevnina není ani mezi pólem a Aljaškou. Kvůli špatnému počasí vzducholoď “Norsko” nedoletěla až do Nome, ale havarovala u vesnice Teller na Aljašce. Expedice přesto představovala triumf, ale Amundsen s Nobilem se poté dostali do nedůstojného veřejného sporu ohledně slávy a uznání.

Nobile připravil další expedici na severní pól, znovu na palubě vzducholodi, tentokrát s názvem “Itálie”. Oficiálně šlo o vědecký výzkum, obecně ale převládal názor, že Nobile chce dokázat, že je schopen dosáhnout pólu i bez Norů na palubě. V roce 1928 byl připraven s takřka výhradně italskou posádkou (s výjimkou jednoho Švéda a jednoho Čecha – byl jím radiolog a dobrodruh František Běhounek, který své zážitky popsal již v tom samém roce 1928 v knize Trosečníci na kře ledové) a za finanční podpory námořnictva a města Milána. Námořnictvo samozřejmě ovládal Mussolini, a protože Nobile byl komunista, spojenectví s fašistickým diktátorem pro něj muselo být obtížné.

Tentokrát ale došlo ke katastrofě. Vzducholoď “Itálie” sice dosáhla severního pólu, ale na zpáteční cestě se dostala do bouře. Ztroskotala severně od Špicberků, deset členů šestnáctičlenné posádky skončilo po rozbití gondoly na ledě, zbývajících šest zmizelo i s balónem neznámo kam a jejich osud se nikdy nepodařilo objasnit. Desítka trosečníků uvízla na šest týdnů na ledu, Nobile si zlomil ruku, nohu a žebra a utrpěl i zranění lebky. Mezitím se rozběhla řada akcí na jejich záchranu. Účastnily se jich pátrací skupiny z mnoha zemí a tato záchranná operace se stala největší mediální událostí dvacátých let. S hledání chtěl přispět i Amundsen. Nebyl mu umožněn přístup k oficiálním norským operacím, získal ale francouzskou podporu a vydal se na cestu s posádkou složenou ze čtyř Francouzů a jednoho norského letce. Odstartovali z norského Tromsø a mířili ke Špicberkům. Nikdo z nich na takovou vzdálenost ještě neletěl a hydroplán Latham 47 nebyl zřejmě na tak extrémní cestu vhodný. Ať už bylo na vině špatné počasí či nějaký technický problém – letadlo zmizelo. Amundsen a jeho posádka se ztratili a už nikdy nebyli nalezeni.

Nobileho a Titinu nakonec z místa neštěstí přepravilo letadlo jako první, před ostatními členy posádky, a to navzdory Nobileho přání. Chtěl zůstat se svými muži, rozkaz Mussoliniho ale zněl zachránit především Nobileho. Následně se pak Nobile stal obětí dehonestační kampaně v tisku, bylo mu vyčítáno, že opustil své muže a vinili ho také z Amundsenovy smrti. Zbylé členy posádky později zachránil ruský ledoborec Krasin. Titina byla prvním zvířetem, které se stalo mezinárodní superstar. Navštívila Japonsko, byla pozvaná do Bílého domu a absolvovala turné v Hollywoodu. Výjimečný život tohoto pejska spustil naši představivost a my jsme zjistili, že pokud budeme vyprávět příběh Amundsena a Nobileho jeho očima, dá nám to možnost vytvořit velmi odlišný typ polárního dobrodružství.

 

VYJÁDŘENÍ REŽISÉRKY KAJSY NÆSSOVÉ

Text Rebekah Villonová

Oceňovaná režisérka Kajsa Næssová znala jako všichni Norové legendárního polárního výzkumníka Roalda Amundsena a jeho úspěchy. Když ale narazila na příběh vzducholodi “Norsko” a objevení severního pólu, byla překvapená. Nejenže tento aspekt Amundsenova dobrodružství neznala, ale také ji zarazil fakt, že se expedice účastnil i malý pejsek. Næssová říká: „Na tenhle zvláštní příběh jsem narazila náhodou. Byla jsem překvapená, že jsem o něm už neslyšela, protože ve 20. letech šlo o velkou mediální událost a vzducholoď z toho udělala velkou podívanou. Časem ale zapadl a dnes už většina Norů neví, jak Amundsen zemřel nebo že zoufale hledal Umberta Nobileho. Takže i když je Amundsen ikonou, tato část jeho života není příliš známá.“

Režisérka pokračuje: „Další věcí, která mě k tomuto příběhu přitahovala, byla přítomnost Titiny. My Norové víme, že když vezmete do polární oblasti psy, musejí pracovat anebo byste měli mít možnost je sníst. Arktida není místo pro malé domácí pejsky. Proč byste brali svého mazlíčka na takové místo? To jsem opravdu nechápala a právě to mě na příběhu zajímalo. A jak to vlastně fungovalo, když jste měli ve vzducholodi maličkého pejska? Okouzlovala mě i samotná vzducholoď. Je tak obrovská, tak křehká a tak zvláštní.“

S rámcovou představou příběhu se Næssová obrátila na oceňovaného scenáristu Pera Schreinera, který jí navrhl, aby o tom natočili film. Pro Næssovou bylo důležité, aby film nevyprávěl standardní hrdinský příběh o mužích, kteří dobývají přírodu, ale zaměřil se spíš na postavy a emoce a budoval drama na mezilidských vztazích. A sledovat události z pohledu Titiny nabídlo nový způsob, jak příběh vyprávět tak, aby byl komplexnější a přístupnější.

Režisérka dodává: „Máme velmi klasický způsob, jak ve filmu podobné příběhy vyprávět, jak popisovat hrdinské muže podnikající odvážné a nebezpečné věci. Mně ale připadalo zajímavější, že dělají podivná rozhodnutí a mají složité vztahy. Například ve filmu je daleko víc zajímá spor o to, kdo má větší vlajku, než skutečná oslava dobytí severního pólu. Je to film o malých lidech v obrovské krajině. Hádali se, byli paličatí, byli sobečtí. Měli pochopitelné lidské pocity a tam jsme pro tenhle film nacházeli drama. Díky tomu, že jsme použili Titinu jako pozorovatele, mohou diváci vnímat jejich rozhodnutí jinak. Titina přírodu a krajinu opravdu vnímá a zkoumá, zatímco muži si jí nevšímají, protože spolu především soupeří. Ona prožívá vlastní dobrodružství paralelně s tím jejich.“

Během produkce se Næssová navzdory covidu přestěhovala do Belgie, aby mohla pracovat přímo s produkčními týmy v Bruselu a Gentu. Spolu s režisérkou animace Marie-Laure Guissetovou měly představu o specifickém stylu animace, inspirovaném filmy Jacquese Tatiho a Wese Andersona.

Režisérka popisuje animační práce následovně: „Spousta klasických 2D animátorů je naučená na mnohem výraznější styl se spoustou pohybu v každém záběru. Naučili se všechna možná pravidla o zrychlení (ease-in) či zpomalení (ease-out) animace, o sekundární akci a chtějí všechny tyto techniky použít. Žádali jsme je, aby byli velmi zdrženliví, jen tu a tam lehký pohyb rukou nebo otočení hlavy, a pro některé animátory to bylo velmi těžké. Ve filmu jsou samozřejmě některé postavy, které jsou komiksovější a mají vlastní styl pohybu. Například Mussolini je ve svých projevech daleko přehnanější, takže pro animátory, kteří byli na podobný druh pohybu zvyklí, byly ve filmu scény, kdy do toho mohli jít naplno a užít si to. Ve srovnání s úspornou animací ostatních postav to vlastně velmi dobře fungovalo, zdůrazňovalo to rozdíly mezi nimi a nechávalo na divácích, aby zvážili, co tyhle rozdíly mohou znamenat. A protože jsem byla na místě, mohla jsem úzce spolupracovat s režisérkou animace Marie-Laure Guissetovou, která můj přístup velmi dobře chápala a skvěle vybrala animátory. Ti díky našemu zdrženlivému přístupu vnesli do každého záběru spoustu emocí. A tím, že jsem byla na místě, jsem také mohla komunikovat přímo a animátory a ti mohli do práce vnášet vlastní nápady. Když pracujete s opravdu dobrými animátory, kteří mají spoustu zkušeností a nápadů, je důležité být vůči nim otevřený a přemýšlet, jak toho využít. Pomáhá jim to vzít si film na svůj a nemít pocit, že jen pro někoho pracují. Pro kreativní lidi je to neuvěřitelně důležité. A režisérovi tento typ spolupráce přináší spoustu bonusů v podobě úplně nových nápadů, ke kterým by se jinak nedostal.“

A jak by Kajsa Næssová shrnula podstatu filmu?

„Titina je film o malých citech v obrovské krajině. O dvou zklamaných mužích, kteří objevují úplně prázdný prostor. A o malém pejskovi, který přežil a mohl jejich příběh vyprávět.“

 

REŽISÉRKA KAJSA NÆSSOVÁ

Po pětadvaceti letech, kdy Kajsa Næssová působila jako režisérka originálních krátkých filmů, konečně představuje svůj celovečerní debut Titina.

Næssová je známá svými hravými, humornými a humanistickými filmy. Její oceňované krátké filmy byly uvedeny na prestižních ferstivalech jako Clermont-Ferrand, Annecy a Tribeca. Vedle řady filmových cen získala Næssová od norského ministerstva kultury Cenu za lidská práva. Mezi její neznámější filmy patří Mother Said (Co řekla matka, 1999), Bygningsarbeidere (Stavební dělníci, 2008), Du velger selv (Je to na tobě, 2013), It Was Mine (Bylo to moje, 2015). Spolu s producentkou Lise Fearnleyovou založila v roce 1996 studio Mikrofilm.

Více

Země:

Norsko

Původní název:

Titina / 90 minut

Režie:

Kajsa Næssová

Scénář:

Kajsa Næssová, Per Schreiner

Kamera:

Cecilie Semecová

Hudba:

Kåre Vestrheim

Hrají:

V českém znění účinkují – Aleš Slanina (Umberto Nobile), Vladimír Hauser (Roald Amundsen), Milan Němec (Natale Cecioni), Aranka Lapešová (hospodyně Betty), Tomáš Sagher (Benito Mussolini), David Kaloč (Italo Balbo) a další

V kinech:

30/03/2023–29/11/2029

Žánr:

animovaný, rodinný

Formát:

Dcp, Mp4

Poměr stran:

1:1.85

Jazyková verze:

norsky, italsky

Titulky / dabing:

český dabing

Přístupnost:

přístupný

Objednávky do kin:

DISFILM

Kontaktní osoba:

Michal Hlaváč
program@acfk.cz
+420720590984

Odkazy:

ČSFD


IMDB

animovaný, rodinný / Titina / Norsko 2022 / 90 minut
Režie: Kajsa Næssová / Scénář: Kajsa Næssová, Per Schreiner / Kamera: Cecilie Semecová / Hudba: Kåre Vestrheim / Hrají: V českém znění účinkují – Aleš Slanina (Umberto Nobile), Vladimír Hauser (Roald Amundsen), Milan Němec (Natale Cecioni), Aranka Lapešová (hospodyně Betty), Tomáš Sagher (Benito Mussolini), David Kaloč (Italo Balbo) a další
V kinech: 30/03/2023–29/11/2029 / Dcp, Mp4 / 1:1.85 / italsky, norsky / český dabing / Doporučená přístupnost: přístupný

Objednávky do kin:

Kontaktní osoba:

Michal Hlaváč
program@acfk.cz
+420720590984

Titina, psí polárnice v kinech

31.03.2023
Praha 10
KINO PILOTŮ (Donská 168/19)
31.03.2023
Kolín IV
KINO 99 (Smetanova 764)
31.03.2023
PARDUBICE
CINEMA CITY (Masarykovo náměstí 2799)
31.03.2023
Praha
BIO OKO (Fr. Křížka 15)
31.03.2023
Libčice nad Vltavou
Kino Kotelna Libčice (V Zahrádkách 756)
31.03.2023
Znojmo
KINO SVĚT ZNOJMO (Havlíčkova 007)
31.03.2023
Heřmanův Městec
KINO MÍR (Nám. Míru 177)
31.03.2023
Zbýšov u Brna
Kino Horník (Masarykova 582)
31.03.2023
Prostějov
Metro 70 (Školní 3694/1)
31.03.2023
Šumperk 1
OKO (Masarykovo nám. 3)
31.03.2023
PLZEŇ
CINEMA CITY – PLAZA (Radčická 2)
31.03.2023
PRAHA 5 – ZLIČÍN
CINEMA CITY ZLIČÍN (Řevnická 151/1)
31.03.2023
Praha 3
CINEMA CITY FLORA (Vinohradská 151)
31.03.2023
PRAHA 9
CINEMA CITY LETŇANY (Veselská 663, areál Tesca)
31.03.2023
LIBEREC 1
CINEMA CITY LIBEREC (Soukenné náměstí 2a/669)
31.03.2023
Praha 11
CINEMA CITY Megaplex Chodov (OC Chodov Roztylská 2321/10 1)
31.03.2023
Brno- Modřice
CINEMA CITY OLYMPIA (U Dálnice 777)
31.03.2023
Chrastava
KINO CHRASTAVA (Turpišova 236)
31.03.2023
PRAHA 16
Kino RADOTÍN (Na Výšince 875/4)
31.03.2023
OSTRAVA
CINEMA CITY OSTRAVA (Jantarová 3344/4)
31.03.2023
Brno
Cinema City VELKÝ ŠPALÍČEK (Mečová 2)
31.03.2023
PRAHA 1
CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM (Na Příkopě 22)
31.03.2023
ÚSTÍ NAD LABEM
CINEMA CITY ÚSTÍ (Bílinská 3490/6)
31.03.2023
Heřmanův Městec
KINO MÍR (Nám. Míru 177)
31.03.2023
PRAHA 5
CINEMA CITY NOVÝ SMÍCHOV (Plzeňská 8)
01.04.2023
Turnov
SFÉRA (Markova 311)
01.04.2023
Jindřichův Hradec
STŘELNICE (Masarykovo nám. 107/I)
01.04.2023
Znojmo
KINO SVĚT ZNOJMO (Havlíčkova 007)
01.04.2023
Česká Třebová
SVĚT (Nádražní 397)
01.04.2023
Krnov
Mír 70 (nám.Míru 14)
01.04.2023
Šumperk 1
OKO (Masarykovo nám. 3)
01.04.2023
Olomouc
Kino Telegraph (Jungmannova 802/3)
01.04.2023
Liberec
Varšava (Frýdlantská 285/16)
01.04.2023
Havířov
KINO CENTRUM (Náměstí Republiky 7)
01.04.2023
Bruntál
KINO CENTRUM (Jesenická 1)
01.04.2023
Karlovy Vary
ČAS (T.G.Masaryka 3)
01.04.2023
Jihlava
KINO DUKLA (Jana Masaryka 20)
01.04.2023
Rýmařov
KINO RÝMAŘOV (Okružní 10)
01.04.2023
Praha 10
KINO PILOTŮ (Donská 168/19)
01.04.2023
Zlín
GOLDEN APPLE CINEMA, a.s. (nám. Míru 174)
01.04.2023
Bohumín
KINO K3, Antonín Drdla (Studentská 781)
01.04.2023
Doksy
kino Máj Doksy (Máchova 542)
01.04.2023
Praha 1
SVĚTOZOR (Vodičkova 41)
01.04.2023
Železný Brod
KC KINO ŽELEZNÝ BROD (Husova 697)
01.04.2023
Praha 3
KINO AERO (Biskupcova 31)
01.04.2023
Písek
PORTYČ (Čechova 406)
01.04.2023
Chotěboř
KINO DRUŽBA (Tyršova 256)
01.04.2023
Litomyšl
Kino SOKOL (Nerudova 83)
01.04.2023
Olomouc
METROPOL (Sokolská 572/25)
01.04.2023
Čáslav
MILOŠE FORMANA (Jeníkovská 138)
01.04.2023
Hodonín
SVĚT (Velkomoravská 1535/9)
01.04.2023
Hustopeče
KINO HUSTOPEČE (Dukelské nám. 42/15)
01.04.2023
Ostrava
Poklad (Matěje Kopeckého 675/21)
01.04.2023
Nový Bor
MĚSTSKÉ KINO NOVÝ BOR (Smetanova 523)
01.04.2023
Jablonec nad Nisou
Radnice (Mírové náměstí 19)
01.04.2023
Kladno
KINO HUTNÍK (Sítná 3127)
01.04.2023
Nový Bydžov
KINO Jiráskovo divadlo (Al. Jiráska 562)
01.04.2023
Děčín
Kino Sněžník (Podmokelská 24)
01.04.2023
PARDUBICE
CINEMA CITY (Masarykovo náměstí 2799)
01.04.2023
Rychnov nad Kněžnou
KINO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU (Panská 1492)
01.04.2023
Praha
BIO OKO (Fr. Křížka 15)
01.04.2023
Lomnice nad Popelkou
KINO (5. května 724)
01.04.2023
Praha 6 – Břevnov
Kino DLABAČOV (Bělohorská 125/24)
01.04.2023
Kolín IV
KINO 99 (Smetanova 764)
01.04.2023
Dobruška
KINO 70 (Komenského 70)
01.04.2023
Zlín
Malé kino (Filmová 174)
01.04.2023
Slaný
MĚSTSKÉ KINO (Masarykovo nám. 159)
01.04.2023
Hradec Králové
Bio Central (třída Karla IV. 774)
01.04.2023
Veselí nad Moravou
KINO MORAVA (nám. Míru 666)
01.04.2023
Tišnov
KINO SVRATKA (Mlýnská 152)
01.04.2023
Praha 2
KINO MAT (Karlovo náměstí 19)
01.04.2023
Třinec
KOSMOS (Dukelská 689)
01.04.2023
Brno
KINO SCALA (Moravské nám. 3)
01.04.2023
PLZEŇ
CINEMA CITY – PLAZA (Radčická 2)
01.04.2023
Praha 11
CINEMA CITY Megaplex Chodov (OC Chodov Roztylská 2321/10 1)
01.04.2023
Praha 3
CINEMA CITY FLORA (Vinohradská 151)
01.04.2023
Řevnice
Kino Řevnice (Opletalova 89)
01.04.2023
OSTRAVA
CINEMA CITY OSTRAVA (Jantarová 3344/4)
01.04.2023
Brno- Modřice
CINEMA CITY OLYMPIA (U Dálnice 777)
01.04.2023
Jičín
BIOGRAF ČESKÝ RÁJ (17.listopadu 47)
01.04.2023
Brno
Cinema City VELKÝ ŠPALÍČEK (Mečová 2)
01.04.2023
Dobřany
KÁČKO (Sokolovská 1011)
01.04.2023
PRAHA 5 – ZLIČÍN
CINEMA CITY ZLIČÍN (Řevnická 151/1)
01.04.2023
PRAHA 9
CINEMA CITY LETŇANY (Veselská 663, areál Tesca)
01.04.2023
PRAHA 5
CINEMA CITY NOVÝ SMÍCHOV (Plzeňská 8)
01.04.2023
PRAHA 1
CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM (Na Příkopě 22)
01.04.2023
Teplice
KVĚTEN (Mírové nám. 2950)
01.04.2023
Louny
KINO SVĚT (Beneše z Loun 141)
02.04.2023
Moravská Ostrava
MINIKINO OSTRAVA (Kostelní 2572/3)
02.04.2023
Praha 8
KINO V DIVADLE ZA PLOTEM (Ústavní 249)
02.04.2023
Šumperk 1
OKO (Masarykovo nám. 3)
02.04.2023
Litomyšl
Kino SOKOL (Nerudova 83)
02.04.2023
Uherský Brod
MÁJ (nám.l.Máje 2057)
02.04.2023
Bruntál
KINO CENTRUM (Jesenická 1)
02.04.2023
Nymburk
MĚSTSKÉ KINO SOKOL (Tyršova 6)
02.04.2023
Mikulovice
Kino Mikulovice (Hlavní 5)
02.04.2023
Havířov
KINO CENTRUM (Náměstí Republiky 7)
02.04.2023
Opava
Kino Odboj (Hálkova 232/32)
02.04.2023
Přelouč
Kino Přelouč (Masarykovo nám.26)
02.04.2023
Jičín
BIOGRAF ČESKÝ RÁJ (17.listopadu 47)
02.04.2023
Teplice
KVĚTEN (Mírové nám. 2950)
02.04.2023
Louny
KINO SVĚT (Beneše z Loun 141)
02.04.2023
ČESKÝ BROD
KD Svět (Krále Jiřího 332)
02.04.2023
Krnov
Mír 70 (nám.Míru 14)
02.04.2023
Kroměříž
KINO NADSKLEPÍ (Milíčovo nám. 488)
02.04.2023
České Budějovice
KOTVA (Lidická 2110)
02.04.2023
Kadaň
HVĚZDA (Kpt. Jaroše 1477)
02.04.2023
Žďár nad Sázavou
KINO VYSOČINA (Brodská 1000/2)
02.04.2023
Vrchlabí
Kulturní dům Střelnice (Vančurova 378)
02.04.2023
Náchod
VESMÍR (Hurdálkova 147)
02.04.2023
Nový Bor
MĚSTSKÉ KINO NOVÝ BOR (Smetanova 523)
02.04.2023
Rosice
PANORAMA (Kpt. Jaroše 50)
02.04.2023
Kralupy nad Vltavou
VLTAVA (nám. J. Seiferta 706)
02.04.2023
Praha 1
EDISON FILMHUB (Jeruzalémská 1321/2)
02.04.2023
Jablonec nad Nisou
Junior (Kamenná 11/402)
02.04.2023
Frýdek-Místek
NOVÁ SCÉNA VLAST (Hlavní 112)
02.04.2023
Ostrava
Poklad (Matěje Kopeckého 675/21)
02.04.2023
Zlín
Malé kino (Filmová 174)
02.04.2023
Prostějov
Metro 70 (Školní 3694/1)
02.04.2023
Kladno
KINO HUTNÍK (Sítná 3127)
02.04.2023
Vsetín
VATRA (nám. Svobody 2076)
02.04.2023
Děčín
Kino Sněžník (Podmokelská 24)
02.04.2023
PRAHA 16
Kino RADOTÍN (Na Výšince 875/4)
02.04.2023
Karlovy Vary
ČAS (T.G.Masaryka 3)
02.04.2023
Nový Jičín
KVĚTEN (Havlíčkova 6)
02.04.2023
Praha 10
KINO PILOTŮ (Donská 168/19)
02.04.2023
Písek
PORTYČ (Čechova 406)
02.04.2023
Brandýs nad Labem
Kino Brandýs (Karla Tájka 100/2)
02.04.2023
Lysá nad Labem
KINO (Husovo náměstí 25)
02.04.2023
Praha 1
Kino Evald (Národní 28)
02.04.2023
Břeclav
Koruna Břeclav (U tržiště 1)
02.04.2023
Ústí nad Labem
VEŘEJNÝ SÁL HRANIČÁŘ (Prokopa Diviše 1812/7)
02.04.2023
Uherské Hradiště
KINO HVĚZDA (Nám. Míru 951)
02.04.2023
Brno
KINO ART (Cihlářská 19)
02.04.2023
Kruh u Jilemnice čp.108
Kino Kruh (Kruh 165)
02.04.2023
Mariánské Lázně
SLAVIA (Nerudova 437)
02.04.2023
Praha 1
SVĚTOZOR (Vodičkova 41)
02.04.2023
PARDUBICE
CINEMA CITY (Masarykovo náměstí 2799)
02.04.2023
PRAHA 5 – ZLIČÍN
CINEMA CITY ZLIČÍN (Řevnická 151/1)
02.04.2023
Dobřany
KÁČKO (Sokolovská 1011)
02.04.2023
PLZEŇ
CINEMA CITY – PLAZA (Radčická 2)
02.04.2023
Zlín
GOLDEN APPLE CINEMA, a.s. (nám. Míru 174)
02.04.2023
Praha 3
CINEMA CITY FLORA (Vinohradská 151)
02.04.2023
PRAHA 9
CINEMA CITY LETŇANY (Veselská 663, areál Tesca)
02.04.2023
Praha 11
CINEMA CITY Megaplex Chodov (OC Chodov Roztylská 2321/10 1)
02.04.2023
PRAHA 5
CINEMA CITY NOVÝ SMÍCHOV (Plzeňská 8)
02.04.2023
Brno- Modřice
CINEMA CITY OLYMPIA (U Dálnice 777)
02.04.2023
OSTRAVA
CINEMA CITY OSTRAVA (Jantarová 3344/4)
02.04.2023
PRAHA 1
CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM (Na Příkopě 22)
02.04.2023
Hradec Králové
Bio Central (třída Karla IV. 774)
02.04.2023
Znojmo
KINO SVĚT ZNOJMO (Havlíčkova 007)
02.04.2023
Brno
Cinema City VELKÝ ŠPALÍČEK (Mečová 2)
03.04.2023
PRAHA 5 – ZLIČÍN
CINEMA CITY ZLIČÍN (Řevnická 151/1)
03.04.2023
PARDUBICE
CINEMA CITY (Masarykovo náměstí 2799)
03.04.2023
Praha 10
KINO PILOTŮ (Donská 168/19)
03.04.2023
Brno
Cinema City VELKÝ ŠPALÍČEK (Mečová 2)
03.04.2023
Strakonice
KINO OKO (KOMENSKÉHO ul. 29)
03.04.2023
Znojmo
KINO SVĚT ZNOJMO (Havlíčkova 007)
03.04.2023
PLZEŇ
CINEMA CITY – PLAZA (Radčická 2)
03.04.2023
Praha 3
CINEMA CITY FLORA (Vinohradská 151)
03.04.2023
LIBEREC 1
CINEMA CITY LIBEREC (Soukenné náměstí 2a/669)
03.04.2023
PRAHA 9
CINEMA CITY LETŇANY (Veselská 663, areál Tesca)
03.04.2023
Praha 11
CINEMA CITY Megaplex Chodov (OC Chodov Roztylská 2321/10 1)
03.04.2023
PRAHA 5
CINEMA CITY NOVÝ SMÍCHOV (Plzeňská 8)
03.04.2023
Brno- Modřice
CINEMA CITY OLYMPIA (U Dálnice 777)
03.04.2023
ÚSTÍ NAD LABEM
CINEMA CITY ÚSTÍ (Bílinská 3490/6)
03.04.2023
OSTRAVA
CINEMA CITY OSTRAVA (Jantarová 3344/4)
03.04.2023
PRAHA 1
CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM (Na Příkopě 22)
04.04.2023
Sokolov
kino ALFA (Heyrovského 1812)
04.04.2023
Strakonice
KINO OKO (KOMENSKÉHO ul. 29)
04.04.2023
Praha 11
CINEMA CITY Megaplex Chodov (OC Chodov Roztylská 2321/10 1)
04.04.2023
Znojmo
KINO SVĚT ZNOJMO (Havlíčkova 007)
04.04.2023
PRAHA 1
CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM (Na Příkopě 22)
04.04.2023
LIBEREC 1
CINEMA CITY LIBEREC (Soukenné náměstí 2a/669)
04.04.2023
PARDUBICE
CINEMA CITY (Masarykovo náměstí 2799)
04.04.2023
Brno- Modřice
CINEMA CITY OLYMPIA (U Dálnice 777)
04.04.2023
OSTRAVA
CINEMA CITY OSTRAVA (Jantarová 3344/4)
04.04.2023
ÚSTÍ NAD LABEM
CINEMA CITY ÚSTÍ (Bílinská 3490/6)
04.04.2023
Brno
Cinema City VELKÝ ŠPALÍČEK (Mečová 2)
04.04.2023
Kladno
KINO HUTNÍK (Sítná 3127)
04.04.2023
PRAHA 9
CINEMA CITY LETŇANY (Veselská 663, areál Tesca)
04.04.2023
PRAHA 5 – ZLIČÍN
CINEMA CITY ZLIČÍN (Řevnická 151/1)
04.04.2023
Praha 3
CINEMA CITY FLORA (Vinohradská 151)
04.04.2023
PLZEŇ
CINEMA CITY – PLAZA (Radčická 2)
04.04.2023
PRAHA 5
CINEMA CITY NOVÝ SMÍCHOV (Plzeňská 8)
05.04.2023
Strakonice
KINO OKO (KOMENSKÉHO ul. 29)
05.04.2023
OSTRAVA
CINEMA CITY OSTRAVA (Jantarová 3344/4)
05.04.2023
PARDUBICE
CINEMA CITY (Masarykovo náměstí 2799)
05.04.2023
Znojmo
KINO SVĚT ZNOJMO (Havlíčkova 007)
05.04.2023
Praha 3
CINEMA CITY FLORA (Vinohradská 151)
05.04.2023
Praha 1 – Staré město
Balt (Karoliny Světlé 325/31)
05.04.2023
Semily
Kino Jitřenka Semily (Tyršova 49)
05.04.2023
PLZEŇ
CINEMA CITY – PLAZA (Radčická 2)
05.04.2023
LIBEREC 1
CINEMA CITY LIBEREC (Soukenné náměstí 2a/669)
05.04.2023
Brno- Modřice
CINEMA CITY OLYMPIA (U Dálnice 777)
05.04.2023
PRAHA 1
CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM (Na Příkopě 22)
05.04.2023
ÚSTÍ NAD LABEM
CINEMA CITY ÚSTÍ (Bílinská 3490/6)
05.04.2023
Brno
Cinema City VELKÝ ŠPALÍČEK (Mečová 2)
05.04.2023
PRAHA 5 – ZLIČÍN
CINEMA CITY ZLIČÍN (Řevnická 151/1)
05.04.2023
PRAHA 9
CINEMA CITY LETŇANY (Veselská 663, areál Tesca)
05.04.2023
Praha 11
CINEMA CITY Megaplex Chodov (OC Chodov Roztylská 2321/10 1)
05.04.2023
PRAHA 5
CINEMA CITY NOVÝ SMÍCHOV (Plzeňská 8)
06.04.2023
Šumperk 1
OKO (Masarykovo nám. 3)
06.04.2023
Semily
Kino Jitřenka Semily (Tyršova 49)
06.04.2023
Svitavy
VESMÍR (Purkyňova 17)
06.04.2023
Jablonec nad Nisou
Junior (Kamenná 11/402)
06.04.2023
Praha 5
Kino Kavalírka (Plzeňská 2576/210)
06.04.2023
Karlovy Vary
ČAS (T.G.Masaryka 3)
06.04.2023
Králíky
KINO STŘELNICE (Karla Čapka 374)
06.04.2023
Nový Bydžov
KINO Jiráskovo divadlo (Al. Jiráska 562)
06.04.2023
Jindřichův Hradec
STŘELNICE (Masarykovo nám. 107/I)
07.04.2023
Liberec
Varšava (Frýdlantská 285/16)
07.04.2023
Mariánské Lázně
SLAVIA (Nerudova 437)
07.04.2023
Chomutov
SVĚT (Mostecká 5786)
07.04.2023
Havlíčkův Brod
MĚSTSKÉ DIVADLO A KINO OSTROV (Na Ostrově 28/1)
07.04.2023
Kladno
KINO HUTNÍK (Sítná 3127)
07.04.2023
Soběslav
KINO SOBĚSLAV (Nerudova 42)
08.04.2023
Praha 8 – Karlín
Kino Atlas (Ke Štvanici 4)
08.04.2023
Kladno
KINO HUTNÍK (Sítná 3127)
08.04.2023
Jihlava
KINO DUKLA (Jana Masaryka 20)
08.04.2023
Praha 8
KINO V DIVADLE ZA PLOTEM (Ústavní 249)
08.04.2023
Brno
KINO SCALA (Moravské nám. 3)
08.04.2023
Žatec
DIGITÁLNÍ KINO (Dvořákova 27)
08.04.2023
Brno
KINO ART (Cihlářská 19)
08.04.2023
Dačice
KINO BESEDA (Palackého náměstí 4/1 38001)
08.04.2023
Boskovice
KINO BOSKOVICE (Kpt. Jaroše 15)
08.04.2023
Hodonín
SVĚT (Velkomoravská 1535/9)
08.04.2023
Praha 6 – Břevnov
Kino DLABAČOV (Bělohorská 125/24)
09.04.2023
Říčany
NA FIALCE (Mánesova 2530 / 3a)
09.04.2023
Olomouc
METROPOL (Sokolská 572/25)
09.04.2023
MIKULOV
MĚSTSKÉ KINO (Česká 4)
09.04.2023
Lomnice nad Popelkou
KINO (5. května 724)
09.04.2023
Trutnov
Kino Vesmír (nábřeží Václava Havla 20)
09.04.2023
Teplice
KVĚTEN (Mírové nám. 2950)
09.04.2023
Brno
KINO ART (Cihlářská 19)
09.04.2023
Slaný
MĚSTSKÉ KINO (Masarykovo nám. 159)
09.04.2023
Valašské Meziříčí
KINO VALMEZ (Nábřeží 268)
09.04.2023
Brandýs nad Labem
Kino Brandýs (Karla Tájka 100/2)
09.04.2023
Mnichovo Hradiště
KINO MNICHOVO HRADIŠTĚ (Ivana Olbrachta 897)
10.04.2023
Praha 8
KINO V DIVADLE ZA PLOTEM (Ústavní 249)
10.04.2023
Vrchlabí
Kulturní dům Střelnice (Vančurova 378)
10.04.2023
Praha 3
KINO AERO (Biskupcova 31)
11.04.2023
JABLUNKOV
MÍR (Mariánské náměstí 1)
11.04.2023
Frýdlant n/O
Kulturní centrum Frýdlant n/O (Hlavní 1755)
12.04.2023
Tábor
SVĚT (nám.Fr.Křižíka 1291)
13.04.2023
Prachatice
Kino Národka (Národní 1018)
13.04.2023
Ostrov
VELKÉ KINO (Mírové náměstí 733)
14.04.2023
MĚNÍN
KINO Měnín (Ruská 408)
14.04.2023
LITEŇ
Kino Liteň (Nádražní 401)
14.04.2023
Ostrov
VELKÉ KINO (Mírové náměstí 733)
15.04.2023
Brno
KINO SCALA (Moravské nám. 3)
15.04.2023
Frýdek-Místek
NOVÁ SCÉNA VLAST (Hlavní 112)
15.04.2023
Lysá nad Labem
KINO (Husovo náměstí 25)
15.04.2023
Kralupy nad Vltavou
VLTAVA (nám. J. Seiferta 706)
15.04.2023
Písek
PORTYČ (Čechova 406)
15.04.2023
PERNINK
PERNINK (T.G.Masaryka 1)
15.04.2023
Kolín IV
KINO 99 (Smetanova 764)
16.04.2023
Praha 8
KINO V DIVADLE ZA PLOTEM (Ústavní 249)
16.04.2023
Žatec
DIGITÁLNÍ KINO (Dvořákova 27)
16.04.2023
Prostějov
Metro 70 (Školní 3694/1)
16.04.2023
STŘÍBRO
SLAVIA (Benešova ulice, čp. 587)
16.04.2023
Jičín
BIOGRAF ČESKÝ RÁJ (17.listopadu 47)
16.04.2023
Havlíčkův Brod
Klub OKO (Smetanovo nám. 30)
16.04.2023
PALKOVICE
KINO (č.p. 295)
16.04.2023
Bukovinka
Kino Bukovinka FK (Bukovinka 126)
17.04.2023
Slaný
MĚSTSKÉ KINO (Masarykovo nám. 159)
19.04.2023
Jindřichův Hradec
STŘELNICE (Masarykovo nám. 107/I)
22.04.2023
Louny
KINO SVĚT (Beneše z Loun 141)
22.04.2023
Řevnice
Kino Řevnice (Opletalova 89)
22.04.2023
Veselí nad Moravou
KINO MORAVA (nám. Míru 666)
23.04.2023
Lysá nad Labem
KINO (Husovo náměstí 25)
23.04.2023
KYJOV
PANORAMA (Svatoborská 671)
23.04.2023
Louny
KINO SVĚT (Beneše z Loun 141)
25.04.2023
Uherský Brod
MÁJ (nám.l.Máje 2057)
30.04.2023
Teplice nad Bečvou
Kino Zbrašov (Teplice nad Bečvou)
03.05.2023
Březnice
KINOKAVÁRNA BŘEZNICE (Dolní Valy 63)

Projekce v kinech

31.03.2023
Praha 10 KINO PILOTŮ
31.03.2023
Kolín IV KINO 99
31.03.2023
PARDUBICE CINEMA CITY
31.03.2023
Praha BIO OKO
31.03.2023
Libčice nad Vltavou Kino Kotelna Libčice
31.03.2023
Znojmo KINO SVĚT ZNOJMO
31.03.2023
Heřmanův Městec KINO MÍR
31.03.2023
Zbýšov u Brna Kino Horník
31.03.2023
Prostějov Metro 70
31.03.2023
Šumperk 1 OKO
31.03.2023
PLZEŇ CINEMA CITY – PLAZA
31.03.2023
PRAHA 5 – ZLIČÍN CINEMA CITY ZLIČÍN
31.03.2023
Praha 3 CINEMA CITY FLORA
31.03.2023
PRAHA 9 CINEMA CITY LETŇANY
31.03.2023
LIBEREC 1 CINEMA CITY LIBEREC
31.03.2023
Praha 11 CINEMA CITY Megaplex Chodov
31.03.2023
Brno- Modřice CINEMA CITY OLYMPIA
31.03.2023
Chrastava KINO CHRASTAVA
31.03.2023
PRAHA 16 Kino RADOTÍN
31.03.2023
OSTRAVA CINEMA CITY OSTRAVA
31.03.2023
Brno Cinema City VELKÝ ŠPALÍČEK
31.03.2023
PRAHA 1 CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM
31.03.2023
ÚSTÍ NAD LABEM CINEMA CITY ÚSTÍ
31.03.2023
Heřmanův Městec KINO MÍR
31.03.2023
PRAHA 5 CINEMA CITY NOVÝ SMÍCHOV
01.04.2023
Turnov SFÉRA
01.04.2023
Jindřichův Hradec STŘELNICE
01.04.2023
Znojmo KINO SVĚT ZNOJMO
01.04.2023
Česká Třebová SVĚT
01.04.2023
Krnov Mír 70
01.04.2023
Šumperk 1 OKO
01.04.2023
Olomouc Kino Telegraph
01.04.2023
Liberec Varšava
01.04.2023
Havířov KINO CENTRUM
01.04.2023
Bruntál KINO CENTRUM
01.04.2023
Karlovy Vary ČAS
01.04.2023
Jihlava KINO DUKLA
01.04.2023
Rýmařov KINO RÝMAŘOV
01.04.2023
Praha 10 KINO PILOTŮ
01.04.2023
Zlín GOLDEN APPLE CINEMA, a.s.
01.04.2023
Bohumín KINO K3, Antonín Drdla
01.04.2023
Doksy kino Máj Doksy
01.04.2023
Praha 1 SVĚTOZOR
01.04.2023
Železný Brod KC KINO ŽELEZNÝ BROD
01.04.2023
Praha 3 KINO AERO
01.04.2023
Písek PORTYČ
01.04.2023
Chotěboř KINO DRUŽBA
01.04.2023
Litomyšl Kino SOKOL
01.04.2023
Olomouc METROPOL
01.04.2023
Čáslav MILOŠE FORMANA
01.04.2023
Hodonín SVĚT
01.04.2023
Hustopeče KINO HUSTOPEČE
01.04.2023
Ostrava Poklad
01.04.2023
Nový Bor MĚSTSKÉ KINO NOVÝ BOR
01.04.2023
Jablonec nad Nisou Radnice
01.04.2023
Kladno KINO HUTNÍK
01.04.2023
Nový Bydžov KINO Jiráskovo divadlo
01.04.2023
Děčín Kino Sněžník
01.04.2023
PARDUBICE CINEMA CITY
01.04.2023
Rychnov nad Kněžnou KINO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
01.04.2023
Praha BIO OKO
01.04.2023
Lomnice nad Popelkou KINO
01.04.2023
Praha 6 – Břevnov Kino DLABAČOV
01.04.2023
Kolín IV KINO 99
01.04.2023
Dobruška KINO 70
01.04.2023
Zlín Malé kino
01.04.2023
Slaný MĚSTSKÉ KINO
01.04.2023
Hradec Králové Bio Central
01.04.2023
Veselí nad Moravou KINO MORAVA
01.04.2023
Tišnov KINO SVRATKA
01.04.2023
Praha 2 KINO MAT
01.04.2023
Třinec KOSMOS
01.04.2023
Brno KINO SCALA
01.04.2023
PLZEŇ CINEMA CITY – PLAZA
01.04.2023
Praha 11 CINEMA CITY Megaplex Chodov
01.04.2023
Praha 3 CINEMA CITY FLORA
01.04.2023
Řevnice Kino Řevnice
01.04.2023
OSTRAVA CINEMA CITY OSTRAVA
01.04.2023
Brno- Modřice CINEMA CITY OLYMPIA
01.04.2023
Jičín BIOGRAF ČESKÝ RÁJ
01.04.2023
Brno Cinema City VELKÝ ŠPALÍČEK
01.04.2023
Dobřany KÁČKO
01.04.2023
PRAHA 5 – ZLIČÍN CINEMA CITY ZLIČÍN
01.04.2023
PRAHA 9 CINEMA CITY LETŇANY
01.04.2023
PRAHA 5 CINEMA CITY NOVÝ SMÍCHOV
01.04.2023
PRAHA 1 CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM
01.04.2023
Teplice KVĚTEN
01.04.2023
Louny KINO SVĚT
02.04.2023
Moravská Ostrava MINIKINO OSTRAVA
02.04.2023
Praha 8 KINO V DIVADLE ZA PLOTEM
02.04.2023
Šumperk 1 OKO
02.04.2023
Litomyšl Kino SOKOL
02.04.2023
Uherský Brod MÁJ
02.04.2023
Bruntál KINO CENTRUM
02.04.2023
Nymburk MĚSTSKÉ KINO SOKOL
02.04.2023
Mikulovice Kino Mikulovice
02.04.2023
Havířov KINO CENTRUM
02.04.2023
Opava Kino Odboj
02.04.2023
Přelouč Kino Přelouč
02.04.2023
Jičín BIOGRAF ČESKÝ RÁJ
02.04.2023
Teplice KVĚTEN
02.04.2023
Louny KINO SVĚT
02.04.2023
ČESKÝ BROD KD Svět
02.04.2023
Krnov Mír 70
02.04.2023
Kroměříž KINO NADSKLEPÍ
02.04.2023
České Budějovice KOTVA
02.04.2023
Kadaň HVĚZDA
02.04.2023
Žďár nad Sázavou KINO VYSOČINA
02.04.2023
Vrchlabí Kulturní dům Střelnice
02.04.2023
Náchod VESMÍR
02.04.2023
Nový Bor MĚSTSKÉ KINO NOVÝ BOR
02.04.2023
Rosice PANORAMA
02.04.2023
Kralupy nad Vltavou VLTAVA
02.04.2023
Praha 1 EDISON FILMHUB
02.04.2023
Jablonec nad Nisou Junior
02.04.2023
Frýdek-Místek NOVÁ SCÉNA VLAST
02.04.2023
Ostrava Poklad
02.04.2023
Zlín Malé kino
02.04.2023
Prostějov Metro 70
02.04.2023
Kladno KINO HUTNÍK
02.04.2023
Vsetín VATRA
02.04.2023
Děčín Kino Sněžník
02.04.2023
PRAHA 16 Kino RADOTÍN
02.04.2023
Karlovy Vary ČAS
02.04.2023
Nový Jičín KVĚTEN
02.04.2023
Praha 10 KINO PILOTŮ
02.04.2023
Písek PORTYČ
02.04.2023
Brandýs nad Labem Kino Brandýs
02.04.2023
Lysá nad Labem KINO
02.04.2023
Praha 1 Kino Evald
02.04.2023
Břeclav Koruna Břeclav
02.04.2023
Ústí nad Labem VEŘEJNÝ SÁL HRANIČÁŘ
02.04.2023
Uherské Hradiště KINO HVĚZDA
02.04.2023
Brno KINO ART
02.04.2023
Kruh u Jilemnice čp.108 Kino Kruh
02.04.2023
Mariánské Lázně SLAVIA
02.04.2023
Praha 1 SVĚTOZOR
02.04.2023
PARDUBICE CINEMA CITY
02.04.2023
PRAHA 5 – ZLIČÍN CINEMA CITY ZLIČÍN
02.04.2023
Dobřany KÁČKO
02.04.2023
PLZEŇ CINEMA CITY – PLAZA
02.04.2023
Zlín GOLDEN APPLE CINEMA, a.s.
02.04.2023
Praha 3 CINEMA CITY FLORA
02.04.2023
PRAHA 9 CINEMA CITY LETŇANY
02.04.2023
Praha 11 CINEMA CITY Megaplex Chodov
02.04.2023
PRAHA 5 CINEMA CITY NOVÝ SMÍCHOV
02.04.2023
Brno- Modřice CINEMA CITY OLYMPIA
02.04.2023
OSTRAVA CINEMA CITY OSTRAVA
02.04.2023
PRAHA 1 CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM
02.04.2023
Hradec Králové Bio Central
02.04.2023
Znojmo KINO SVĚT ZNOJMO
02.04.2023
Brno Cinema City VELKÝ ŠPALÍČEK
03.04.2023
PRAHA 5 – ZLIČÍN CINEMA CITY ZLIČÍN
03.04.2023
PARDUBICE CINEMA CITY
03.04.2023
Praha 10 KINO PILOTŮ
03.04.2023
Brno Cinema City VELKÝ ŠPALÍČEK
03.04.2023
Strakonice KINO OKO
03.04.2023
Znojmo KINO SVĚT ZNOJMO
03.04.2023
PLZEŇ CINEMA CITY – PLAZA
03.04.2023
Praha 3 CINEMA CITY FLORA
03.04.2023
LIBEREC 1 CINEMA CITY LIBEREC
03.04.2023
PRAHA 9 CINEMA CITY LETŇANY
03.04.2023
Praha 11 CINEMA CITY Megaplex Chodov
03.04.2023
PRAHA 5 CINEMA CITY NOVÝ SMÍCHOV
03.04.2023
Brno- Modřice CINEMA CITY OLYMPIA
03.04.2023
ÚSTÍ NAD LABEM CINEMA CITY ÚSTÍ
03.04.2023
OSTRAVA CINEMA CITY OSTRAVA
03.04.2023
PRAHA 1 CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM
04.04.2023
Sokolov kino ALFA
04.04.2023
Strakonice KINO OKO
04.04.2023
Praha 11 CINEMA CITY Megaplex Chodov
04.04.2023
Znojmo KINO SVĚT ZNOJMO
04.04.2023
PRAHA 1 CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM
04.04.2023
LIBEREC 1 CINEMA CITY LIBEREC
04.04.2023
PARDUBICE CINEMA CITY
04.04.2023
Brno- Modřice CINEMA CITY OLYMPIA
04.04.2023
OSTRAVA CINEMA CITY OSTRAVA
04.04.2023
ÚSTÍ NAD LABEM CINEMA CITY ÚSTÍ
04.04.2023
Brno Cinema City VELKÝ ŠPALÍČEK
04.04.2023
Kladno KINO HUTNÍK
04.04.2023
PRAHA 9 CINEMA CITY LETŇANY
04.04.2023
PRAHA 5 – ZLIČÍN CINEMA CITY ZLIČÍN
04.04.2023
Praha 3 CINEMA CITY FLORA
04.04.2023
PLZEŇ CINEMA CITY – PLAZA
04.04.2023
PRAHA 5 CINEMA CITY NOVÝ SMÍCHOV
05.04.2023
Strakonice KINO OKO
05.04.2023
OSTRAVA CINEMA CITY OSTRAVA
05.04.2023
PARDUBICE CINEMA CITY
05.04.2023
Znojmo KINO SVĚT ZNOJMO
05.04.2023
Praha 3 CINEMA CITY FLORA
05.04.2023
Praha 1 – Staré město Balt
05.04.2023
Semily Kino Jitřenka Semily
05.04.2023
PLZEŇ CINEMA CITY – PLAZA
05.04.2023
LIBEREC 1 CINEMA CITY LIBEREC
05.04.2023
Brno- Modřice CINEMA CITY OLYMPIA
05.04.2023
PRAHA 1 CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM
05.04.2023
ÚSTÍ NAD LABEM CINEMA CITY ÚSTÍ
05.04.2023
Brno Cinema City VELKÝ ŠPALÍČEK
05.04.2023
PRAHA 5 – ZLIČÍN CINEMA CITY ZLIČÍN
05.04.2023
PRAHA 9 CINEMA CITY LETŇANY
05.04.2023
Praha 11 CINEMA CITY Megaplex Chodov
05.04.2023
PRAHA 5 CINEMA CITY NOVÝ SMÍCHOV
06.04.2023
Šumperk 1 OKO
06.04.2023
Semily Kino Jitřenka Semily
06.04.2023
Svitavy VESMÍR
06.04.2023
Jablonec nad Nisou Junior
06.04.2023
Praha 5 Kino Kavalírka
06.04.2023
Karlovy Vary ČAS
06.04.2023
Králíky KINO STŘELNICE
06.04.2023
Nový Bydžov KINO Jiráskovo divadlo
06.04.2023
Jindřichův Hradec STŘELNICE
07.04.2023
Liberec Varšava
07.04.2023
Mariánské Lázně SLAVIA
07.04.2023
Chomutov SVĚT
07.04.2023
Havlíčkův Brod MĚSTSKÉ DIVADLO A KINO OSTROV
07.04.2023
Kladno KINO HUTNÍK
07.04.2023
Soběslav KINO SOBĚSLAV
08.04.2023
Praha 8 – Karlín Kino Atlas
08.04.2023
Kladno KINO HUTNÍK
08.04.2023
Jihlava KINO DUKLA
08.04.2023
Praha 8 KINO V DIVADLE ZA PLOTEM
08.04.2023
Brno KINO SCALA
08.04.2023
Žatec DIGITÁLNÍ KINO
08.04.2023
Brno KINO ART
08.04.2023
Dačice KINO BESEDA
08.04.2023
Boskovice KINO BOSKOVICE
08.04.2023
Hodonín SVĚT
08.04.2023
Praha 6 – Břevnov Kino DLABAČOV
09.04.2023
Říčany NA FIALCE
09.04.2023
Olomouc METROPOL
09.04.2023
MIKULOV MĚSTSKÉ KINO
09.04.2023
Lomnice nad Popelkou KINO
09.04.2023
Trutnov Kino Vesmír
09.04.2023
Teplice KVĚTEN
09.04.2023
Brno KINO ART
09.04.2023
Slaný MĚSTSKÉ KINO
09.04.2023
Valašské Meziříčí KINO VALMEZ
09.04.2023
Brandýs nad Labem Kino Brandýs
09.04.2023
Mnichovo Hradiště KINO MNICHOVO HRADIŠTĚ
10.04.2023
Praha 8 KINO V DIVADLE ZA PLOTEM
10.04.2023
Vrchlabí Kulturní dům Střelnice
10.04.2023
Praha 3 KINO AERO
11.04.2023
JABLUNKOV MÍR
11.04.2023
Frýdlant n/O Kulturní centrum Frýdlant n/O
12.04.2023
Tábor SVĚT
13.04.2023
Prachatice Kino Národka
13.04.2023
Ostrov VELKÉ KINO
14.04.2023
MĚNÍN KINO Měnín
14.04.2023
LITEŇ Kino Liteň
14.04.2023
Ostrov VELKÉ KINO
15.04.2023
Brno KINO SCALA
15.04.2023
Frýdek-Místek NOVÁ SCÉNA VLAST
15.04.2023
Lysá nad Labem KINO
15.04.2023
Kralupy nad Vltavou VLTAVA
15.04.2023
Písek PORTYČ
15.04.2023
PERNINK PERNINK
15.04.2023
Kolín IV KINO 99
16.04.2023
Praha 8 KINO V DIVADLE ZA PLOTEM
16.04.2023
Žatec DIGITÁLNÍ KINO
16.04.2023
Prostějov Metro 70
16.04.2023
STŘÍBRO SLAVIA
16.04.2023
Jičín BIOGRAF ČESKÝ RÁJ
16.04.2023
Havlíčkův Brod Klub OKO
16.04.2023
PALKOVICE KINO
16.04.2023
Bukovinka Kino Bukovinka FK
17.04.2023
Slaný MĚSTSKÉ KINO
19.04.2023
Jindřichův Hradec STŘELNICE
22.04.2023
Louny KINO SVĚT
22.04.2023
Řevnice Kino Řevnice
22.04.2023
Veselí nad Moravou KINO MORAVA
23.04.2023
Lysá nad Labem KINO
23.04.2023
KYJOV PANORAMA
23.04.2023
Louny KINO SVĚT
25.04.2023
Uherský Brod MÁJ
30.04.2023
Teplice nad Bečvou Kino Zbrašov
03.05.2023
Březnice KINOKAVÁRNA BŘEZNICE

Přehrát legálně on-line