MEDIA

V KINECH

OD 25/01/2018

Na konci světa

V KINECH OD 25/01/2018

MEDIA

Rurální gay romance a nejsuverénnější britský debut posledních let upomínající na Zkrocenou horu.

Johnny Saxby (Josh O’Connor) pracuje od rána do večera na zastrčené farmě svých rodičů. Frustraci z osamělosti si vybíjí destruktivní konzumací alkoholu v místní hospodě a příležitostným sexem. Ve chvíli, kdy se na farmu dostává atraktivní rumunský pomocník Gheorghe (Alec Secareanu), začíná být Johnny konfrontován s emocemi, které nikdy dříve nepocítil. Během sezóny jehňat spolu oba dva začínají pracovat stale intenzivněji a stejně intenzivně se začíná vyvíjet jejich osudový vztah, který může oběma navždy změnit život. Na konci světa je podmanivým a tísnivě krásným debutem Francise Leeho, který je zasazen do prostředí rurálního Yorkshiru.

O projektu LFŠ uvádí

Během letošní Letní filmové školy byl představen úplně nový projekt, jehož základním smyslem je funkční propojení dvou ústředních aktivit Asociace českých filmových klubů, tedy festivalu a distribuce. Úderná akviziční jednotka AČFK předvybrala tři výrazné filmy, které si zaslouží velké plátno, nejlépe to v českých kinech. Do nich se ovšem dostal pouze jeden z nich – vítěz diváckého hlasování po trojici unikátních projekcí během Filmovky. Tím, že svěříme „moc do rukou lidu“ (poté, co jsme pečlivě rozhodli, o čem může rozhodovat), chceme diváky festivalu upozornit na naše celoroční distribuční aktivity, dát jim možnost je ovlivnit a následným sdílením dojmů po jejich virtuálních i osobních sociálních sítích také vytvořit „zdravě virální“ propagaci vybraného titulu.
Na konci světa je historicky prvním vítězem LFŠ uvádí. V rámci projektu byly na LFŠ 2017 dále uvedeny filmy Rukojmí (Mdzevlebi, Rezo Gigineišvili) a Světlé noci (Helle Nächte, Thomas Arslan).

Více

Země:

Velká Británie 2017 / 104 minut

Původní název:

God’s Own Country

Režie:

Francis Lee

Scénář:

Francis Lee

Kamera:

Joshua James Richards

Hudba:

A Winged Victory for the Sullen

Hrají:

Josh O´Connor (Johnny Saxby), Alec Secareanu (Gheorghe Ionescu), Gemma Jonesová (Deidre Saxbyová), Ian Hart (Martin Saxby)

V kinech:

25/01/2018–18/09/2024

Žánr:

drama

Formát:

Dcp, Dvd, Mp4, On-line (VOD)

Poměr stran:

1:1.85

Jazyková verze:

anglicky

Titulky / dabing:

české titulky

Přístupnost:

15+

Objednávky do kin:

DISFILM

Kontaktní osoba:

Michal Hlaváč
program@acfk.cz
+420720590984

Odkazy:

ČSFD


IMDB

drama / God’s Own Country / Velká Británie 2017 / 104 minut
Režie: Francis Lee / Scénář: Francis Lee / Kamera: Joshua James Richards / Hudba: A Winged Victory for the Sullen / Hrají: Josh O´Connor (Johnny Saxby), Alec Secareanu (Gheorghe Ionescu), Gemma Jonesová (Deidre Saxbyová), Ian Hart (Martin Saxby)
V kinech: 25/01/2018–18/09/2024 / Dcp, Dvd, Mp4, On-line (VOD) / 1:1.85 / anglicky / české titulky / Doporučená přístupnost: 15+

Objednávky do kin:

Kontaktní osoba:

Michal Hlaváč
program@acfk.cz
+420720590984

Na konci světa v kinech

Žádné projekce jsme nenalezli.

Projekce v kinech

Žádné projekce jsme nenalezli.

Přehrát legálně on-line